On-line KONZULTACE v péči o pleť

Minikurz 21 TIPŮ V PÉČI O AKNÓZNÍ PLEŤ vám pomůže nakopnout péči o vaši pleť tím správným směrem

Chcete už konečně nastartovat správnou péči o svoji aknózní pleť a vydat se na cestu s jasným cílem ZBAVIT SE AKNÉ JEDNOU PROVŽDY?

PAK JSTE TU ZCELA SPRÁVNĚ!

PAK JSTE TU ZCELA SPRÁVNĚ!

Moje cesta boje proti akné začala před více než 20ti lety. Metodou pokus omyl jsem se akné nesčetněkrát pokoušela zbavit, ale nic nezabíralo. Ani mastičky od lékařů, ani hormonální antikoncepce, ani žádné zázračné krémy… Moje pleť na nic nereagovala. Střídaly se u mě období marné snahy akné řešit s obdobími frustrace, depresí a studu za svoji pleť a také totální rezignace. 

Až teprve před pár lety jsem našla sílu a chuť to změnit. Začala jsem se péčí o pleť zabývat do hloubky. Našla jsem cestu, jak se správně a s láskou o svoji pleť starat, získala jsem spoustu vědomostí v oblasti akné a začala jsem mít svoji pleť ráda. 

Současně jsem také začala zjišťovat, že stejně jako já dříve, tápe v péči o aknózní pleť řada žen. Rozhodla jsem se tedy těmto ženám pomoci a ukázat jim přímou cestu ke krásné pleti bez akné, aby nemusely bloudit, jako kdysi já…

Minikurz 21 TIPŮ V PÉČI O AKNÓZNÍ PLEŤ

Hodnota minikurzu 21 TIPŮ V PÉČI O AKNÓZNÍ PLEŤ je 490,- Kč.

AKTUÁLNÍ CENA je jen 190,- Kč!

Cesta ke krásné pleti bez akné může být pro někoho krátká a snadná a pro jiné dlouhá a klikatá. Záleží, jak rozsáhlý problém řešíte. Pojďme si tu cestu zjednodušit…

Minikurz 21 TIPŮ V PÉČI O AKNÓZNÍ PLEŤ je ideálním startem právě pro vás, kdo

Potřebujete pomoci?

Napište mi na petra@petrasklenarova.cz.

Ráda vám pomůžu a poradím.

Kontakt | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky